AT TRADING, s. r. o.
Šipka Hlavní strana
Šipka Kontakty
Šipka O nás
Šipka Tachografy
Šipka Webasto nezávislé topení
Šipka Eberspacher nezávislé topení
Šipka Brano - Ateso nezávislé topení
Šipka Truma nezávislé topení
Šipka AUTOKLIMA kompresorová klimatizace
Šipka Klimatizace pro zemědělskou techniku
Šipka Zámečnické a svářečské práce
Šipka TNK 5 - Traktorový nosič kont.
Šipka TNK 7 - Traktorový nosič kont.
Šipka Vysílačky CB
Šipka Baterie BANNER
Šipka DREUMEX- čisticí prostředky

Novinky:

Nové ceny nezávislých topení Webasto

Nové video Webasto

Nové video WebastoVideo - princip nezávislého topení Webasto

Traktorový nosič kontejnerů
Traktorový nosič kontejnerů

Prevence, čištění a peče o ruce

Dreumex

Více než čtyřicet let je Dreumex hlavním výrobcem produktů na čištění a péči o ruce a je jedním z předních evropských dodavatelů v této oblasti. Se svou znalostí a zkušeností vyvinul Dreumex kompletní řadu moderních vysoce kvalitních výrobků, které chrání, čistí a pečují o ruce, zanechávají je zdravé a chráněné v jakémkoli pracovním prostředí. Skrze své pobočky v Nizozemsku, Belgii, Německu a Francii, Dreumex vyrábí a zásobuje svými výrobky přes třicet zemí po celém světě.

Nyní máte možnost nakoupit tyto kvalitní výrobky přímo v naší prodejně.

Soft

Tekuté krémové mýdlo pro použití v umývárnách. Dreumex Soft příjemně voní a vytváří bohatou pěnu.

Dreumex

Hand Shampoo

Čiré tekuté mýdlo, které je vyrobeno z vysoce kvalitních přísad, pro použití v umývárnách. Nabízí efektivní a přitom jemné čištění. Dreumex Hand Shampoo vytváří bohatou pěnu.

Dreumex

Hair & Body gel

Vysoce kvalitní sprchový gel na vlasy a tělo. Vytváří bohatou pěnu, zanechávající tělo vláčné, čisté a svěží. Obsahuje přísady přírodního původu.

Dreumex

Anti-bacterial Hand Soap

Tekuté mýdlo na ruce s anti-bakteriálními účinky, vhodné pro použití v potravinářském průmyslu a v rámci HACCP-procedur. Působením přísady "Irgasan" efektivně zjistí původ bakterie. Účinek byl klinicky testován.

 

Hand cleanser Active

Čisticí krém na ruce na lehké až střední průmyslové znečištění, například olej, mastnotu, živočišné a rostlinné tuky apod. Zvláště vhodný pro průmysl, zemědělství a v rámci HACCP plánech.

Dreumex

Hand cleanser Pro

Čisticí krém na ruce na střední průmyslové znečištění, například mastnotu, prach z brzd, mořidlo, pryskyřice apod. Zvláště vhodný pro použití ve všeobecném a dřevařském průmyslu, servisy, menší dílny apod.

Dreumex

Hand cleanser Classic

Čisticí gel na ruce na střední průmyslové znečištění, například olej, tuky, mastnotu, kaučuk, gumu apod. Zvláště vhodný pro použití v servisech, menších dílnách, hutním průmyslu, stavebnictví apod.

Dreumex

Hand cleanser Special

Čisticí pasta na ruce na střední až těžké průmyslové znečištění, například mazadla, naftu, brzdovou kapalinu, tmel, apod.

Dreumex

Hand cleanser Plus

Velmi silný čisticí gel na ruce na těžké průmyslové znečištění, například dehet, barvu, lak, klih, lepidlo apod. Zvláště vhodný pro servisy, menší dílny, lakovny, tiskárny, malířský a dekorativní průmysl apod.

Dreumex

Dreumex 100

Čisticí ubrousky na ruce, impregnované speciálně vyvinutým čisticím činitelem, na lehké i těžké znečištění. Lehce odstraňuje olej, mastnotu, dehet a barvu. Zvláště vhodný je tam, kde není voda v dosahu, například ve stavebním a dopravním průmyslu, v dílnách a servisech. Dreumex 100 se také používá na čištění nářadí a pevných povrchů.

Dreumex

Dávkovač

Dreumex
Vše pro Vaší bezpečnost a pohodlí na cestách
AT TRADING, s.r. o., Sládkova 3245/38, 702 00 Ostrava, Moravská Ostrava, tel.: 602 788 125,   web: www.atrading.cz, Aktualizace: 7.12.2016 Optim. pro 800*600,   webmaster