AT TRADING, s. r. o.
Šipka Hlavní strana
Šipka Kontakty
Šipka O nás
Šipka Tachografy
Šipka Webasto nezávislé topení
Šipka Eberspacher nezávislé topení
Šipka Brano - Ateso nezávislé topení
Šipka Truma nezávislé topení
Šipka AUTOKLIMA kompresorová klimatizace
Šipka Klimatizace pro zemědělskou techniku
Šipka Zámečnické a svářečské práce
Šipka TNK 5 - Traktorový nosič kont.
Šipka TNK 7 - Traktorový nosič kont.
Šipka Vysílačky CB
Šipka Baterie BANNER
Šipka DREUMEX- čisticí prostředky

Novinky:

Nové ceny nezávislých topení Webasto

Nové video Webasto

Nové video WebastoVideo - princip nezávislého topení Webasto

Traktorový nosič kontejnerů
Traktorový nosič kontejnerů


K 1.1.2010 se firma AUTOREPAIR TRADING spol. s r. o. přetransformovala na firmu AT TRADING, s.r.o.

Společnost Autorepair Trading vznikla v roce 1994 jako obchodně servisní organizace. Již od počátku své existence se firma zaměřuje na bezpečnost a pohodlí řidičů na silnicích.

V letech 1994 až 1997 to byly například montáže omezovačů rychlosti pro nákladní vozidla a autobusy. Toto zařízení od firmy Bosch bylo namontováno v naší firmě na 700 vozidel.

Zároveň v této době začala naše spolupráce s v.d. Mechanika Děčín, která v České republice zastupuje výrobce tachografů Kienzle a VDO. Tyto tachografy prodáváme, montujeme a zajišťujeme pro ně záruční a pozáruční servis. Pro zaručení správné činnosti tachografů, které byly ÚNMZ zařazeny do kategorie stanovených měřidel, jsme zřídili Státní metrologické středisko pro ověřování tachografů. ÚNMZ nám byly přidělena úřední značka K 45.

Od roku 1995 začala naše spolupráce s firmou WEBASTO, která je světoznámým výrobcem nezávislých topení, střešních oken, klimatizací a dveřních autobusových topení. Nezávislá topení se dělí dle konstrukce na teplovodní a teplovzdušná a podle druhu paliva na benzinová a naftová. WEBASTO vyrábí celou škálu topení od nejmenších s výkonem 2 kW až po topení s výkonem 35 kW. Jako důkaz vysoké kvality svých výrobků dává výrobce dvouletou záruku na své produkty.

Vše pro Vaší bezpečnost a pohodlí na cestách
AT TRADING, s.r. o., Sládkova 3245/38, 702 00 Ostrava, Moravská Ostrava, tel.: 602 788 125,   web: www.atrading.cz, Aktualizace: 7.12.2016 Optim. pro 800*600,   webmaster